Biznes plan

Sporządzamy całościowe lub częściowe biznes plany (tylko część analityczna tzw. prognozy finansowe) na potrzeby:

  • Uzyskania kredytu inwestycyjnego w banku
  • Pozyskania inwestora zewnętrznego dla firmy

Realizujemy biznes plany zarówno dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw z różnych branż  między innymi:

  • Edukacja
  • Usługi medyczne
  • Hotelarstwo
  • Budownictwo
  • Wynajem nieruchomości
  • Produkcja
  • Handel (sklepy i hurtownie)

Nasze Biznes Plany są przygotowywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w analizach finansowych w bankowości.

Prowadzisz lub zamierzasz prowadzić firmę? Rozpoczynasz nową inwestycję? Zastanawiasz się, jak zorganizować działania, aby zmiany przyniosły same korzyści? Potrzebujesz wparcia w rozpisaniu celów budżetowych lub prognoz finansowych? Jeśli stawiasz na rozwój, nie zmarnuj swojej szansy – skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych księgowych, którzy sporządzą dla Ciebie biznesplany z dokładną oceną opłacalności przedsiębiorstwa przedsięwzięcia, przygotowany z uwzględnieniem zmian na rynku oraz aktualnych wymogów stawianych przez bankowość.

Profesjonalny biznesplan w korzystnej cenie

Jesteśmy firmą zatrudniającą specjalistów w zakresie księgowości oraz finansów. Wykorzystujemy nasze doświadczenie do tworzenia profesjonalnej dokumentacji umożliwiającej dokonanie szczegółowej oceny. Pomagamy w ustaleniu, czy działania danej firmy okażą się opłacalne.

Stanowimy wsparcie dla przedsiębiorców poszukujących profesjonalistów na terenie Poznania, którzy są w stanie rozpisać dokumenty w korzystnej cenie i zarazem w taki sposób, aby wskazać na potencjał przyszłej działalności, a także zaprezentować zarówno możliwości, jak i potrzeby finansowe na rozwój przedsiębiorstwa.

Biznesplan: co powinno się w nim znaleźć?

Sporządzany przez nas dokument uwzględnia wszystkie informacje niezbędne do przedstawienia przed obliczem banku lub inwestora. Przy wsparciu przedsiębiorcy opisujemy profil prowadzonej działalności, zaplanowaną lokalizację, dotychczasowe doświadczenie, wkład własny, dokładne zestawienie wydatków, a także wykaz szans na powodzenie planowanej działalności. Sporządzimy wnioski z analizy SWOT, przygotujemy pisemną analizę przewidywań rynkowych, ocenimy stabilność finansową firmy, w rezultacie określając szansę na sukces w rozwoju tak opracowanego dokumentu.

Biznesplan – Poznań oraz okolice

Przedsiębiorcom z Poznania i okolic proponujemy pisanie biznesplanu na potrzeby uzyskania kredytu inwestycyjnego. W dokumencie zawieramy wszystkie informacje niezbędne do rozpoczęcia starań o pozyskanie dodatkowych środków finansowych na rozwój firmy. Profesjonalnie rozpisane przez nas biznesplany dla poznańskich przedsiębiorstw stanowią także podstawę do starań o pozyskanie inwestora zewnętrznego, który zechciałby wesprzeć rozwój przedsiębiorstwa.

Realizujemy biznesplany zarówno dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw z rozmaitych branż jak edukacja, usługi medyczne, turystyka, budownictwo, wynajem nieruchomości, firmy produkcyjne, handel.

Dla każdej z tych branż przygotujemy profesjonalny biznesplan. Cena za usługę uwzględnia przeprowadzenie sprawdzenie działalności przedsiębiorstwa, celów rozwoju, a także analizę finansową. Nie tylko sporządzamy dokumentację, ale dodatkowo doradzamy w kwestiach związanych z bankowością.

Zaufaj profesjonalistom: oddaj w nasze ręce rozpisanie analizy finansowej dla banku lub przyszłego inwestora.